Aktuality Dýšina

MUDr.Koutecká nebude přítomna z důvodu dovolené:

26. 10. 2023 a 27. 10. 2023

Ordinace bude uzavřena.

Děkujeme za pochopení!


OČKOVÁNÍ PROTI CHŘIPCE podzim 2023

Od října 2023 je možno se v naší ordinaci nechat naočkovat proti chřipce. Pro pacienty nad 65 let je nově k dispozici i “vylepšená” vakcína Efluelda, která je také plně hrazena zdravotní pojišťovnou.

Očkování proti chřipce je plně hrazeno zdravotní pojišťovnou pro osoby od 65-ti let, dále pro chronicky nemocné( plicní onemocnění, srdeční onemocnění, cukrovka, vysoký tlak, apod…) a pracovníky ve zdravotnictví.

Pacienti, kteří se chtějí nechat naočkovat jako samoplátci, zaplatí 400Kč a dostanou potvrzení, aby mohli žádat o příspěvek svoji zdravotní pojišťovnu.


OČKOVÁNÍ PROTI ONEMOCNĚNÍ COVID-19 podzim 2023

Plánujeme opět obnovení očkování proti onemocnění COVID 19, bude se očkovat již nově upravenou vakcínou, která by měla být dostupná v nejbližších dnech – týdnech.

Zájemci o očkování se mohou již hlásit, abychom mohli vakcínu co nejdříve objednat, objednávání prosím telefonicky, emailem nebo osobně v ordinaci.

————————————————————————————————————————————————-

OČKOVÁNÍ PROTI KLÍŠŤOVÉ ENCEFALITIDĚ

V naší ordinaci je možné se nechat očkovat proti klíšťové encefalitidě( virovému onemocnění přenášenému klíšťaty), pacienti nad 50let mají nyní toto očkování zdarma.

————————————————————————————————————————————————-