Očkování na COVID

Vakcína vhodná pro možnost aplikace v ordinace praktického lékaře zatím není ani schválená, proto otázky na to kdy budeme očkovat nemají význam. Předpoklad je 05/2021, ale jak vidím organizaci v ČR , je to podle mého velmi optimistický odhad.

Nyní se mohou registrovat občané starší 80 let na následujících adresách

Vlastní registrace na očkování COVID do očokovacího centra

Registraci provede rodina. U pacientů, kterí nikoho nemají se můžeme pokusit o registraci my.

Rezervační systém očkování

zatím slouží pouze k vytvoření seznamu zájemců, ne k rezervaci. Není v našich silách za současné situace pacienty obvolávat a rozhodně nebudeme rezervace přijímat po telefonu!!! Už teď nestíháme telefonní konzultace.

Hlavnímu organizátorovi očkování se povedlo vytvořit naprosto katastrofický systém. Musím mít 100 zájemců, ty pak zadám do systému a možná někdy ty vakcíny i uvidíme. Neexistuje žádný příslib kdy je dovezou a jestli je vůbec. Dovézt menší množství než 100ks vakcíny, je prostě nad sílu naší polické reprezentace.

Návod vybrat záložku volno – ukáže se jen jeden termín, čas není důležitý, datum není důlěžité, vyberte dle věkové kategorie 70+, nebo 80+ Jen zadejte požadované údaje. Do kolonky Registrace jinde na očkování, stačí napsat ano, nebo ne. Není jasné jestli budu moct očkovat lidi, kteří jsou již zaregistrováni jinde.

Já Vás pak postupně zadám do ISINu a budeme čekat na vakcíny. Jakmile dorazí, bude zde informace a už reálný rezervační systém na konkrétní čas.

Zatím ještě není zpracován metodický pokyn jak očkování provádět, není jasné jestli s dodávkou vakcín budou jehly a stříkačky, které na volném trhy momentálně nejsou k dispozici.

Poprosím nevolat do ordinace kvůli očkování!!!! Nutné dotazy prosím mailem na konkrétní ordinaci!!!

Vyberte svoji ordinaci a zapište se

Ordinace Černice

Ordinace Pernarec a Krsy

Budu to zde průběžně aktualizovat, dle dostupných informací.

28.2.2021 čas 20:32 stále mi nezaslali ani přístupové údaje k systému očkování