Očkování proti onemocnění COVID 19

Nyní se mohou registrovat občané starší 80 a 70 let na následujících adresách do Centrálního registračního systému, a pak budou očkováni v očkovacím centru dle vlastní volby.

Vlastní registrace na očkování COVID do očokovacího centra

Registraci provede pacient, nebo rodina. U pacientů, kteří nikoho nemají a sami registraci nezvládnou, se můžeme pokusit o registraci my.

Od 1.3.2021 je také možné se registrovat u svého praktického lékaře, a pak budete očkování v ordinaci praktického lékaře. Mohou se hlásit i rizikoví pacienti mladší 70ti let. Podrobnosti k registraci najdete níže dle jednotlivé ordinace.

Pokud chcete být očkování v ordinaci praktika, NEREGISTRUJTE SE do Centrálního registračního systému, tato Vaše rezervace již pak nejde zrušit a my Vás u nás nebudeme moci naočkovat.

Rezervační systém očkování – ordinace Dýšina

Očkování pravděpodobně bude probíhat pouze vakcínou od firmy AstraZeneca.

Kdo chce být očkován u nás – NEREGISTRUJTE SE do Centrálního registračního systému!

POZOR – Ti, kdo jsou již zaregistrováni v Centrálním registračním systému, musí už očkování absolvovat v očkovacím centru, my je nyní naočkovat nemůžeme.

Kdo bude mít zájem se nechat očkovat v naší ordinaci, musí se nahlásit. To je možné v naší ordinaci – telefonicky jen v případě nutnosti, prosím raději emailem (telefonní linky jsou přetížené konzultacemi zdravotního stavu), nebo telefonicky na obecním úřadě Dýšina po-pá v době 8:00- 15:00 na tel. 602 692 134 nebo 736 683 628. Nutno uvést jméno + příjmení + rok narození + telefon. My Vás pak sami zaregistrujeme jako čekatele na vakcínu v naší ordinaci a následně budeme čekat, jestli a kdy nám bude vakcína přidělena a dodána.

Bohužel není jisté KDY vakcínu dostaneme, ani ZDA ji vůbec dostaneme, vše závisí na vůli Plzeňského kraje a jeho koordinátora pro očkování. Musíme být tedy všichni trpěliví. Minimální dávka vakcín, kterou může ordinace dostat je 100 dávek. Až bude jasné, že je vakcína pro Vás k dispozici, telefonicky Vás vyzveme k očkování.

Rezervační systém očkování – ordinace Pernarec/Krsy a Černice

Smazal jsem veškeré starší informace.

03.05.2021 13:25 – Možno se registrovat už na konkrétní čas na očkování, vakcíny by v ordinaci měly být fyzicky přítomny od 10.5.2021 – Registrace na čas jen telefonicky.

23.5.2021 Pro možné vedlejší účinky po očkovaní na COVID, ruším do ověření další očkovaní.